Termostatická kartuš

Pohodlné a bezpečné sprchovanie

Pre každého ponúkame termostatické vodovodné batérie, vďaka ktorým si môžete navoliť ideálnu teplotu vody a potom už len regulujete prúd. Nastavenie je jednoduché a parametre sa nezmenia, ani keď prúd vody zastavíte a opätovne pustíte. Odpadá tak nepríjemné nastavovanie horúcej a studenej vody. Jednoducho si ho nastavíte pri každom umývaní. Navyše nikomu z Vašej  rodiny - najmä deťom – vďaka termostatickej batérii už nehrozí, že sa popáli, a už nemusíte zápasiť so zmiešaním vody na optimálnu teplotu  napríklad v malom priestore sprchovacieho kúta, kde môžete zavadiť o páku či kohútiky bežnej batérie. Termostatické batérie majú však v kúpeľni, či v kuchyni aj iné výhody: dokážu napríklad udržovať stále rovnakú teplotu, hoci kolíše tlak či teplota v potrubí. A v prípade poruchy prívodu studenej vody okamžite zastaví horúcu vodu. K jednoznačným plusom patrí zníženie nákladov na domácnosť práve preto, že nie je potrebné zbytočne nechať odtekať vodu a metódou „pokus – omyl“ zdĺhavo nastavovať jej správnu teplotu.

Všetky vyššie spomenuté výhody v sebe zahŕňajú termostatické vodovodné batérie Metalia 57 od firmy Novaservis,  ktoré vsádzajú na atraktívny design od úspešného českého návrhára Pavla Hrůzy, na kvalitné materiály a priaznivú cenu. Navyše obsahujú odolnú ovládaciu termostatickú kartuš KEROX, ktorá šetrí spotrebu vody. Batérie Metalia 57 sú vyrobené z dokonale pochrómovanej mosadze, čo zaisťuje vysokú odolnosť proti opotrebovaniu a dlhú životnosť. O ich spoľahlivosti svedčí nadštandardná sedemročná záruka.

Vďaka kvalitným materiálom a odolnej ovládacej termostatickej kartuši KEROX, ktorá šetrí spotrebu vody, je na batérie Metalia 57 záruka predĺžená na 7 rokov.

 
NAPÍŠTE NÁM
* povinné údaje
Zavrieť

Prihlásenie

Získajte k nákupu nad 50€ fľašu vína zadarmo